Importowanie instalacji do Installatron

Installatron to najprostszy sposób na instalację CMS-ów na naszym hostingu. Za pomocą kilku kliknięć, począwszy od zalogowania do DirectAdmin, możesz zainstalować wybrany system zarządzania treścią i szybko rozpocząć tworzenie własnej witryny. Zacznij już teraz i ciesz się bezproblemową obsługą aplikacji z Installatronem!

Włączanie wyświetlania błędów PHP na serwerze WWW

Potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów z błędami na hostingu/serwerze internetowym? Ten przewodnik pokaże Ci, jak włączyć wyświetlanie błędów PHP z poziomu DirectAdmin. Dowiedz się, jak szybko rozwiązywać problemy i przywracać działanie witryny.

Przekierowania 301 w pliku .htaccess

Chcesz skonfigurować przekierowania 301 w pliku .htaccess? Ten samouczek obejmuje wszystkie kroki potrzebne do utworzenia przekierowań 301, zarówno na WWW, jak i bez WWW. Dowiedz się, jak szybko i łatwo samodzielnie skonfigurować te przekierowania!

Restartowanie hasła WordPress poprzez MySQL

Odblokuj moc swojej witryny CMS WordPress dzięki naszemu łatwemu przewodnikowi po restartowaniu hasła przez MySQL. Przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Sprawdź już teraz!

Jak stworzyć bazę danych w DirectAdmin?

Poznaj szybki i nieskomplikowany proces tworzenia bazy danych w DirectAdmin! Prześledź kolejne kroki tego procesu, by móc dokonać ręcznej instalacji systemów zarządzania treścią (CMS).

Jak wykonać klonowanie strony przez Installatron

Wykorzystaj jedną z wielu możliwości, jakie daje Installatron, a mianowicie: możliwość klonowania instalacji na osobną domenę. Przydatne jest to np. przy zmianie adresu strony lub przy tworzeniu strony do testów nowych rozwiązań. Prześledź z nami ten proces na podstawie CMS WordPress!

Jak zainstalować WordPressa przez Installatron?

Installatron to narzędzie do automatycznej instalacji aplikacji internetowych, w tym WordPressa. Dowiedz się z naszego krótkiego poradnika, jak zainstalować WordPressa za pomocą Installatrona w panelu DirectAdmin i ciesz się własną witryną internetową już w kilka minut.

Jak zmienić adres bloga w WordPress?

Skorzystaj z naszego przewodnika i dowiedz się, jak zmienić adres bloga w WordPress w panelu CMS oraz wykonać aktualizację linków wewnątrz witryny przy pomocy wtyczki Redirection. Zapraszamy!

Do czego służy plik wp-config.php w katalogu WordPress?

Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się, jakie informacje można znaleźć w pliku wp-config.php oraz z jakich sekcji się on składa. Ponadto poznaj popularne problemy z tym plikiem, a także sprawdź, jak szybko możesz go edytować w SEOHOST!