Do czego służy plik wp-config.php w katalogu WordPress?

Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się, jakie informacje można znaleźć w pliku wp-config.php oraz z jakich sekcji się on składa. Ponadto poznaj popularne problemy z tym plikiem, a także sprawdź, jak szybko możesz go edytować w SEOHOST!

Jak zmienić adres bloga w WordPress?

Skorzystaj z naszego przewodnika i dowiedz się, jak zmienić adres bloga w WordPress w panelu CMS oraz wykonać aktualizację linków wewnątrz witryny przy pomocy wtyczki Redirection. Zapraszamy!

Jak zainstalować WordPressa przez Installatron?

Installatron to narzędzie do automatycznej instalacji aplikacji internetowych, w tym WordPressa. Dowiedz się z naszego krótkiego poradnika, jak zainstalować WordPressa za pomocą Installatrona w panelu DirectAdmin i ciesz się własną witryną internetową już w kilka minut.

Restartowanie hasła WordPress poprzez MySQL

Odblokuj moc swojej witryny CMS WordPress dzięki naszemu łatwemu przewodnikowi po restartowaniu hasła przez MySQL. Przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Sprawdź już teraz!

Restartowanie hasła WordPress poprzez phpMyAdmin

Nie wiesz, jak zrestartować hasło do WordPress? Bez obaw. Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez kroki restartowania hasła do WordPressa przez phpMyAdmin i uzyskiwania dostępu do bazy danych. Błyskawicznie wróć do swojej witryny!