AMD - EPYC

Najwydajniejsze serwerowe procesory na świecie wygrywające obecnie wszystkie benchmarki w zakresie wydajności. Potężny zapas mocy obliczeniowej za sprawą 64 rdzeni fizycznych napędzających Twój Najszybszy Hosting NVMe.

Supermicro

Globalny lider wydajnej i efektywnej technologii serwerowej. Supermicro kreuje innowacyjne rozwiązania i wdraża je w produkowanych podzespołach serwerowych.Budowane przez nas serwery w dużej części podzespołów korzystają z rozwiązań Supermicro.

SSD NVMe

NVMe jest technologią opartą na interfejsie PCIe, dzięki której możliwa jest komunikacja nośnika danych
z prędkością dostępną dotychczas wyłącznie dla pamięci operacyjnych. Macierze Najszybszego Hostingu NVMe, operte na tej technologii nie mają sobie równych pod względem szybkości, oferując naszym użytkownikom wydajność, z którą trudno jest konkurować.

Litespeed Web Server

LiteSpeed Web Server to obecnie najwydajniejszy silnik webowy na świecie. Rozwijany jest od 2003 roku przez LiteSpeed Technologies. LiteSpeed wraz z modułem Lite Speed Cache oferuje niemalże 7x szybsze wczytywanie strony opartej na WP
w porównaniu do serwera Apache i WP z modułem WPRocket.

Imunify 360

Technologia proaktywnego zabezpieczenia serwerów przed zagrożeniami wirusowymi i malware
a także firewall chroniący przed wieloma rodzajami współczesnych ataków na witryny Internetowe.

CloudLinux OS

Serwerowa platforma systemowa wspierająca zarządzanie zasobami współdzielonymi na serwerach hostingowych. Poprawia stabilność działania hostingu i zapewnia każdemu użytkownikowi przydział rzeczywistych zasobów mocy obliczeniowej.

Directadmin

Popularny i ceniony przez wielu administratorów panel zarządzania serwerem. Rozwijany od 2003 roku panel wspomaga obsługę serwera od prostych operacji jak tworzenie kont poczty czy FTP do wielu złożonych konfiguracji.

Radware

Radware to dostawca wysokiej klasy systemów ochrony firewall i Anty DDoS. Usługi systemu ochrony obejmują między innymi Cloud WAF, Cloud DDoS Protection, Cloud Workload Protection, Cloud Web Acceleration, Cloud Malware Protection oraz Bot Manager.