SEOHOST w lutym tego roku obchodzi 10 lat swojego istnienia.

Jest to dla nas szczególny moment refleksji i podsumowania dekady tworzenia dla Was marki hostingowej, opartej na fundamentach uczciwości, zrozumienia i troski o interes naszych użytkowników.

Przede wszystkim dziękujemy Wam za zaufanie i za lata współpracy. Z naszych usług korzysta wielu użytkowników, którzy do dziś są z nami niemal od początku. Wiele osób czy biznesów współpracuje z nami ponad 5 i więcej lat.  Zaufanie, którym nas obdarzacie jest dla nas wiążące i stanowi istotny element motywujący do wysiłku, często daleko ponad ścisły zakres usługi.

Przez minione 10 lat przeszliśmy wiele kluczowych i pozytywnych kroków rozwoju, ale też co najmniej kilka bardzo trudnych chwil, które wymagały od nas stalowych nerwów i szybkiego, zorganizowanego działania.

W ciągu ostatnich kilku lat skupiliśmy się na rozwoju w aspekcie, który uznaliśmy za kluczowy – przyspieszanie działania stron i sklepów naszych użytkowników.

Prace badawczo – rozwojowe w tym zakresie trwają i w ciągu najbliższych miesięcy i lat możecie spodziewać się kolejnych aktualizacji i podnoszenia poprzeczki  tym zakresie.

Tak szczerze mówiąc -  jest to dla nas nie tylko praca, ale i świetna zabawa.

Miniona dekada doświadczeń udowodniła, że pasja jest bardzo ważna.

Na nasze 10-te urodziny życzenia składamy Wam – naszym użytkownikom. Życzymy Wam stabilnych i szybkich serwerów, które pozwolą Wam na niczym nie skrępowany rozwój. Zrobimy wszystko aby te życzenia stanowiły rzeczywistość na kolejne 10 lat.

Zostaw komentarz

Podobne wpisy