Jesteśmy pewni, że migracja przebiegnie sprawnie i pozostanie cieszyć się szybkim hostingiem, który zapewni więcej komfortu pracy ze stronami.

Nie obawiaj się!


Jeszcze nie mieliśmy nieudanej migracji, a było ich dużo, bardzo złożonych i nietypowych.

Podejmij decyzję już dziś!

Najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wątpliwości związane z migracją

Planuj migrację na przynajmniej 2 tygodnie przed wygaśnięciem obecnego hostingu. Proces migracyjny wymaga planu i czasu na realizację. Jeśli czasu jest mniej – skontaktuj się z nami w celu ustalenia migracji indywidualnie.
Pamiętaj o tym, że jesteśmy po to aby pomóc z zaangażowaniem. Jeśli masz jakieś wątpliwości - napisz lub zadzwoń do nas.
Pamiętaj – w ramach bezpłatnej migracji przeniesiemy maksymalnie 20 stron WWW oraz do 30 skrzynek poczty. Przenoszone zasoby łącznie nie mogą przekraczać 100 GB. Bezpłatna migracja dotyczy wyłącznie przeniesienia z innego hostingu na nowy, opłacony hosting lub serwer w SeoHost.pl Jeśli chcesz przenieść większe zasoby – bardzo dobrze – skontaktuj się z nami i ustalimy zasady migracji INDYWIDUALNIE. Nie martw się! Mamy bardzo przyjazne podejście w tym zakresie i z pewnością dojdziemy do rozwiązania, które Cię usatysfakcjonuje 😊
Po ustaleniu szczegółów migracji, potrzebujemy do 24 godzin na jej zaplanowanie. Na czas migracji wpłynie z pewnością kilka czynników np. przepustowość połączenia do Twojego obecnego usługodawcy, ilość danych do przeniesienia, złożoność Twoich witryn czy sklepów.
Jeśli posiadasz witryny, fora czy sklepy, gdzie dużo zmian zachodzi w czasie rzeczywistym i nie możesz tego kontrolować – zaplanujemy migrację na późne godziny wieczorne lub nocne i wykonamy dodatkową synchronizację Twoich danych.