Po zamówieniu serwera i użytkowaniu go przez jakiś czas może okazać się, że potrzebujesz wyższych parametrów. Jednym z rozwiązań jest migracja pakietu serwera. Poniższy tekst pokaże Ci jak to wykonać.

Możesz rozszerzyć hosting o sam dodatkowy dysk lub transfer, w zależności od potrzeb. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Rozpocznij od logowania do panelu klienta, następnie przejść do "Moje serwery".

migracja-pakietu-serwera-1.png

Zobaczysz listę serwerów, kliknij nazwę serwera, którego pakiet chcesz zmienić.

migracja-pakietu-serwera-2.png

W szczegółach serwera zejdź niżej, do sekcji "Migracja konta do pakietu". Tam będą dostępne wszystkie pakiety, na jakie możesz migrować swój hosting. Należy pamiętać, że migracji można wykonać w obrębie danej linii pakietów. Posiadając pakiet z linii Hosting SEO w Polsce, możesz przejść na inny w tej linii, ale nie możesz go już zmienić, np. na Hosting SSD czy Hosting WWW.
Aby dokonać migracji, użyj przycisku "Migruj", przy interesującym Cię pakiecie.

migracja-pakietu-serwera-3.png

Zostanie wyświetlone okno z wyborem okresu przedłużenia serwera po migracji. Każda migracja zmienia pakiet wraz z przedłużeniem serwera o wybrany okres, od daty migracji.

migracja-pakietu-serwera-4.png

Po wybraniu okresu zostaniesz przeniesiony do ekranu płatności, gdzie będziesz mógł dokonać opłaty, korzystając z dowolnego z dostępnych sposobów płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty za naszym koncie pakiet serwera zostanie zmieniony, dodając do niego dodatkowe zasoby, zgodnie z danym pakietem.

Przy migracji pakietu serwera nie ma przerw w jego działaniu, nie jest też wymagane kopiowanie danych. Na koncie jest zmieniany pakiet i rozszerzane są zasoby, operacja jest niezauważalna z Twojej strony.