O SeoHost.pl

Dowiedz się kim jesteśmy!

Markę SeoHost.pl tworzy zespół zaangażowanych i przyjaznych pasjonatów.W to co robimy wkładamy całe swoje serce, dzięki czemu jesteśmy w stanie podnosić jakość naszych usług hostingowych.

SeoHost.pl to marka skierowana zarówno dla specjalistów z branży SEO/SEM, jak i indywidualnych webmasterów, którzy w świadomy sposób prowadzą działania mające na celu poprawę widoczności stron w wynikach wyszukiwania.

Hosting SEO to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią swój czas i chcą zarządzać swoimi stronami oraz zapleczem pozycjonerskim z poziomu jednego konta hostingowego.

Do każdego konta, które wchodzi w skład oferty Hosting SEO, oddajemy do dyspozycji szereg rozwiązań, takich jak plugin do zarządzania adresami IP przypisanymi do domen, moduł masowego dodawania domen do konta oraz poza możliwością tworzenia własnych stref DNS, 128 predefininiowanych serwerów nazw do wykorzystania w ramach konta.

Usługę hostingu SEO opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach i platformach firmy SUPERMICRO wspieranej przez wysoce wydajne macierze oparte na dyskach SSD. Nasze serwery zlokalizowane są w różnych lokalizacjach fizycznych ( Polska, Francja, Niemcy).

Oprócz dedykowanych rozwiązań dla branży SEO oferujemy usługi hostingowe w klasycznym rozumieniu. W skład oferowanych przez nas usług wchodzą także: Hosting WWW, Hosting SSD, Serwery VPS, Rejestracja domen czy konsulting w zakresie przygotowania dedykowanej infrastruktury serwerowej.

W skład naszego zespołu technicznego wchodzą doświadczeni specjaliści z zakresu sprzętowego, administracyjnego i programistycznego. Ponad 10 letnie doświadczenie, pasja, entuzjazm i zaangażowanie prowadzą do tego, że oddajemy w Twoje ręce wartościowe usługi i narzędzia będące wynikiem dynamicznie rozwijającej się branży hostingowej oraz naszych doświadczeń. Ciągle pracujemy nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w oparciu o wysoką jakość świadczonych usług, nowoczesne i bardzo wydajne serwery, które składają się na standard, który wyznaczamy.

Dlaczego warto wybrać nas?

Pasja, entuzjazm, perfekcja i motywacja - to wszystko czyni naszą ofertę wyjątkową.

Dokładamy wszelkich starań aby to co robimy było funkcjonalne, efektywne, wyznaczające standardy jakości ... po prostu najlepsze.

Wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesne i bardzo wydajne serwery to standard, który wyznaczamy.

Kochamy to co robimy dlatego kontakt z nami będzie dla Ciebie przyjemnością. Zawsze możesz liczyć na przyjazną pomoc i wsparcie w ewentualnych problemach.

Oddajemy w Twoje ręce wartościowe narzędzia będące wynikiem naszych doświadczeń.

Pracujemy też wciąż nad nowymi, innowacyjnymi i niezwykle potrzebnymi usługami, które niebawem z przyjemnością Ci zaproponujemy.


Nasi Partnerzy Poznaj firmy, z których rozwiązań korzystamy.