Transfer domeny

Przenieś swoje domeny do SeoHost.pl i ciesz się najniższymi cenami odnowień w Polsce

Oferujemy najkorzystniejsze ceny na rejestrację i odnowienia domen.

Zarejestruj i utrzymuj z nami swoje domeny lub przenieś je od innych operatorów.

Zajmie to nie więcej niż 1 godzinę, a transferując więcej domen możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie !

Cennik po transferze domen do SeoHost.pl

DomenaRejestracjaOdnowienieTransfer
Domena PL NAJTANIEJ W POLSCE!9.89 zł40.20 zł0.00 zł
Domena PL funkcjonalna np.: com.pl, net.pl, org.pl7.85 zł32.00 zł0.00 zł
Domena PL regionalna np. waw.pl, mazowsze.pl2.67 zł12.00 zł0.00 zł
Domena .com38.00 zł39.00 zł39.00 zł
Domena .org50.00 zł50.00 zł50.00 zł
Domena EU20.00 zł23.00 zł23.00 zł
Domena .info50.00 zł50.00 zł50.00 zł
Domena .is190.00 zł190.00 zł190.00 zł
Domena DK45.00 zł45.00 zł45.00 zł
Domena .ch70.00 zł70.00 zł0.00 zł
Domena .legal220.00 zł220.00 zł220.00 zł
Domena .bio250.00 zł250.00 zł250.00 zł
Domena .dev56.00 zł56.00 zł56.00 zł
Domena .net49.00 zł50.00 zł50.00 zł
Domena .eco Domena .eco265.00 zł265.00 zł265.00 zł

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają 23% podatku VAT.

Wystarczą tylko 4 kroki, aby przenieść domenę !

1. Uzyskaj kod authinfo od obecnego rejestratora

2. Zarejestruj się w SeoHost.pl

3. Zainicjuj transfer w panelu klienta

4. Potwierdź transfer na swojej skrzynce e-mail

Dlaczego warto przenieść domenę do Seohost.pl ?

Najniższe ceny w Polsce

Oferujemy najkorzystniejsze ceny rejestracji i przedłużenia domen w Polsce- bez wysokich opłat i zobowiązań na kolejne lata.

Automatyczny transfer domeny

Nie tracisz zbędnego czasu przenosząc domenę od innego rejestratora. Proces wykonywany jest u nas szybko i automatycznie!

Szeroki wybór rozszerzeń

Sukcesywnie aktualizujemy naszą ofertę o nowe rozszerzenia domen. W naszej ofercie oprócz domen polskich, znajdziesz także rozszerzenia globalne i zagraniczne.

Ochrona prywatności

Wszystkie domeny zarejestrowane przez nas mają możliwość edycji danych WHOIS, co pozwala na łatwą ochronę Twojej prywatności w bazach WHOIS.

Powiadomienia E-mail

Każda domena jest stale monitorowana, a Ty dostajesz informację o tym kiedy wygaśnie prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.

Darmowy serwer DNS

Każdy klient otrzymuje dostęp do serwera DNS, dzięki któremu przekierujesz swoją domenę na dowolny serwer oraz ustawisz wszelkie potrzebne rekordy.

Transfer domeny- Najczęściej zadawane pytaniaSprawdź najczęściej zadawane pytania w temacie transferu domen! Więcej informacji znajdziesz w zakładce POMOC

Transfer domeny jest możliwy po uzyskaniu kodu authinfo od obecnego rejestratora dla danej domeny i zarejestrowaniu się w SeoHost.pl. Transfer można zainicjować w panelu klienta w zakładce Domeny -> Transfer. Szczegółowy opis procedury znajdziesz tutaj.

Procedura uzyskania kodu authinfo jest różna w zależności od rejestratora u którego utrzymujesz domeny. Na ogół uzyskanie kodu authinfo sprowadza się do wypełnienia podpisanego wniosku i przesłanie go w formie papierowej lub elektronicznej do rejestratora. Niektórzy z rejestratorów pozwalają na uzyskanie kodu w pełni automatycznie z poziomu panelu klienta. Skontaktuj się z działem obsługi klienta w firmie, w której utrzymujesz obecnie domeny, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Po poprawnym zainicjowaniu przeniesienia domeny w naszym panelu klienta powinieneś otrzymać wiadomość z potwierdzeniem na skrzynkę email przypisaną do swojej domeny. W przypadku domen krajowych istnieje konieczność potwierdzenia transferu i kliknięcia w specjalny link dostępny w wiadomości potwierdzającej. Wiadomość z potwierdzeniem powinna przyjść z adresu email automat@dns.pl. W przypadku domen zagranicznych w potwierdzeniu transferu należy dokładnie wczytać się w treść wiadomości, gdyż czasem zamiast linku z potwierdzeniem w mailu od rejestratora może znaleźć się link służący do anulowania transferu. W przypadku domen EU transfer odbywa się automatycznie po poprawnej weryfikacji kodu authinfo bez konieczności jego potwierdzania.

W przypadku domen krajowych procedura przeniesienia domeny do SeoHost.pl jest darmowa. W tym przypadku nie wiąże się ona z automatycznym odnowieniem. Istnieje możliwość transferu domeny PL, której okres rozliczeniowy się skończył i w takim przypadku naliczana jest opłata za odnowienie oraz reaktywację według cennika. W przypadku domen zagranicznych transfer domeny jest jednoznaczny z jednoczesnym odnowieniem domeny. Co za tym idzie naliczana jest opłata według cennika. Innymi słowy kiedy transferujesz domenę odbywa się zmiana operatora domeny oraz zmiana daty ważności domeny na kolejny rok. Dodatkowy rok jest dodawany do końca obecnego okresu rozliczeniowego. Zatem jeśli domena ma jeszcze pół roku do wygaśnięcia to po poprawnym transferze będzie jeszcze aktywna przez półtora roku.n temat został opracowany na stronie pomocy, można zapoznać się z opracowaniem tutaj.

Tak jest to możliwe o ile status domeny na to pozwala. W przypadku domeny PL transfer jest możliwy przez 30 dni od wygaśnięcia i wiąże się z dodatkową opłatą z tytułu odnowienia i reaktywacji domeny. W przypadku domen zagranicznych okres ten jest różny. Jeśli Twoja domena wygasła i chcesz ją do nas przenieś skontaktuj się z naszym działem wsparcia.

Czas trwania transferu domeny zależny jest od jej rozszerzenia. W przypadku domen PL czas na przeniesienie domeny wynosi około godziny od potwierdzenia transferu. W przypadku domen globalnych transfer może trwać nawet do 10 dni od jego zainicjowania.

Powodów braku wiadomości potwierdzającej może być wiele. Najczęstszymi z nich są:

1. Mail od rejestratora trafił do spamu na Twojej skrzynce.
2. Do domeny jest przypisany inny adres email, niż ten na który spodziewałeś się że potwierdzenie zostanie dostarczone.
3. Transfer nie został poprawnie zainicjowany.
4. Wprowadzono błędne dane authinfo.
5. Potwierdzenie zostało wysłane do Twojego obecnego rejestratora.

Jeśli zainicjowałeś transfer i nie otrzymałeś potwierdzenia prosimy o kontakt i Twój przypadek zostanie indywidualnie zweryfikowany.

Chcesz przenieść swoją domenę ! Skontaktuj się z nami.