29Sie, 2016
0Komentarze

10 mobilnych skórek pod zaplecze SEO ( sierpień 2016)

Budując zaplecze SEO najczęściej skupiamy się na tworzeniu stron zbliżonych tematycznie z pozycjonowaną witryną, na których umieszczamy linki. Mogą to być fora, blogi, tematyczne katalogi, które mają zaciekawić czytelników i podnieść pozycje strony w Google . Zaplecze SEO to z pewnością niemały wydatek – koniecznością jest zarejestrowanie domen, wybór odpowiednich serwerów, czy też zlecenie tekstów. Na szczęście nie za wszystko trzeba płacić i w łatwy sposób obniżyć koszty.

Tworząc zaplecze SEO można korzystać ze skryptu np. WordPress, który nie dość, że jest całkowicie darmowy, to dodatkowo obfituje w ogromną ilość wtyczek poprawiających funkcjonalność strony. Nie jesteśmy również skazani na domyślny wygląd WordPressa i kupowanie drogich szablonów. W sieci jest wiele źródeł, skąd za darmo można pobrać interesujące i atrakcyjne skórki na naszą przyszłą stroną internetową. Przygotowaliśmy więc zestawienie 10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO, aby pomóc Ci w optymalizacji kosztów budowy swojego zaplecza.

Mobilne i darmowe skórki pod Twoje zaplecze SEO

1. Umbrella

Szablon Umbrella jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych i za darmo można go pobrać ze strony www.fabthemes.com. Idealnie nadaje się do stworzenia strony internetowej pod zaplecze SEO w tematyce medycznej. Atrakcyjna szata graficzna z pewnością wzbudzi zainteresowanie potencjalnych użytkowników.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

2. Cartel

Skórka mobilna, która świetnie nadaje się do stworzenia zaplecza SEO w tematyce ecommerce. Szablon cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z najczęściej wybieranych skórek w tej kategorii. Ten jak i wiele innych szablonów mobilnych pobierzesz za darmo również ze strony www.fabthemes.com.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

3. Losatom

Responsywny szablon do pobrania za darmo ze strony www.simplewpthemes.com. Ciekawa opcja przy tworzeniu zaplecza SEO do pozycjonowania witryny firmy. Jasny i przejrzysty szablon- z wyróżnionym nr telefonu, obszernym sliderem i praktycznym widgetem, który może posłużyć np. do obliczania czasu kończącej się promocji.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

4. Foody Magazine

Chcesz podnieść pozycję w Google swojego bloga kulinarnego, albo stronę internetową restauracji? Skorzystaj z szablonu Foody Magazine w pełni dopasowanego do urządzeń mobilnych. Tą darmową skórkę pobierzesz całkowicie za darmo również ze strony www.simplewpthemes.com.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

5. Activello

Kolejna mobilna skórka pod Twoje zaplecze SEO do pobrania za strony colorlib.com. Activello będzie interesującym szablonem, jeśli budujesz swoje zaplecze SEO nie pod bloga podróżniczego. Interesujący i nowoczesny desing z pewnością przykuje uwagę czytelników.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

6. Shapely

Szablon pobierzesz oczywiście bez żadnych kosztów ze strony colorlib.com. Jak poprzednio prezentowane skórki szablon Shapely jest w pełni responsywny i z pewnością znajdzie zwolenników, którzy cenią prostotę i minimalizm w wyglądzie strony.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

7. Fukasawa

Szablon Fukasawa to minimalistyczna, w pełni mobilna skórka dla fotografów, czy też designerów, którzy chcą w ciekawy sposób pochwalić się swoim portfolio. Szablon Fukasawa jak i kilka innych autorskich szablonów Andersa Norén można za darmo pobrać ze strony internetowej www.andersnoren.se.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

8. Radcliffe

Kolejną darmową skórką pod Twoje zaplecze SEO jaką polecamy jest Radcliffe. Szablon oczywiście w pełni mobilny i idealnie wyglądający na smartfonie dzięki mniejszej ilości kontentu, a skupieniu się głównie na zdjęciach. Skórkę można pobrać również na stronie  www.andersnoren.se.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

9. Kyma

Jedna z najpopularniejszych skórek mobilnych dostępna na wordpress.org, oczywiście za darmo. Ze względu na swoją elastyczność szablon Kyma ma szerokie zastosowanie- można go wykorzystać stronę firmy, swoje portfolio, czy też blog.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

10. AccessPress Staple

Następna propozycja skórki mobilnej pod Twoje zaplecze SEO. Pobierzesz ją za darmo również ze strony wordpress.org. Mimo, że skórka jest minimalistyczna zawiera mnóstwo funkcji, dzięki której stworzysz idealną stronę pod swoje seo-zaplecze.

10 mobilnych skórek pod Twoje zaplecze SEO

Pobierz

 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje 10 mobilnych skórek pod zaplecze SEO  przypadły Ci do gustu.  Kolejne zestawienie szablonów pod Twoje zaplecze już we wrześniu.

A Ty, z jakich stron korzystasz poszukując darmowych skórek?

 

 

Post A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *